MERSİN CAMİ AVİZESİ

Cami Avizesi imalat yapan firmamız hizmet vermekte olup Camii avizeleri ‘nde 1. sınıf malzeme kullanarak sizlere uygun fiyatlar sunuyor. 35 yıl önce bu işe başlarken tek bir hedefimiz var; ardımızda “Mutlu Müşteriler” bırakmak. Bu anlamda yaptığımız her avizenin arkasındayız.

İstanbul Cami Avizesi

Mersin Cami Avizesi

Modeller

Kristal Taşlı ürün Camii Avizesi çeşitlilik göstermektedir. Osmanlı kültürünü her alanda yaşatıyoruz. Osmanlı döneminde Cami Avizeleri şamdanlar kullanılarak tasarlanırdı. Cami Avizeleri genelde Osmanlı Döneminden izler taşınmakta olup Osmanlı  model de çok tercih edilen ürünlerimizden biridir. Model seçimi dikkat edimeli.

Avize Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Aydınlatma da cami avizeleri en çok dikkat edilen nesnedir. Model Cami Avizeleri sitemizden bakabilirsiniz.

Camiye ihtiyacı kadar ışıklandırma yapılmalıdır. Az ışık yayan avize,ortamı aydınlatamayacak ve loş ışık yayacağından, rahatsız edici ortama sebep olacaktır.. Fazla ışık yayan avize alınız.

Camimize uygun avize seçerken avizenin hacmi içinde önemli unsurlardan biridir. Camiye küçük avize takılması halinde;hem yeterli ışığı yayamayacak hem de caminin içini dolduramayacağından da görsel olarak rahatsız edici olacaktır. Avize ışığı her bölgeye homojen verebilmesi için doğru boyut ve adet avize seçimi en önemli noktalardan biridir. Camiye gereğinden fazla büyük avize tercihi de yine ortama uyum sağlamayacağı gibi fazla yayacağı ışık dolayısıyla da tercih edilmemesi gereken hususlardan biridir.

Seçilen ürün camii avize, üretiminde kullanılan malzemeler çok önemlidir; Cam avize tercihlerinde ise camın ve avize cami kaliteli ve olası kristal kırılması halinde avize camı

temin edilebilir olmalıdır.

İletişim no dan ulaşınız.

Ürünler paketlenirken özen gösterilmelidir.

Ürünleri alırken garantili olmasına dikkat etmelisiniz.